Publicēti šķēršļi visās distancēs!

Jau tagad zināmi visu Lāčplēšu krosa distanču šķēršļi! ieskaties katras distances sadaļā, lai uzzinātu, kas būs jāpārvar distances laikā! 

Bērnu krosā 1 kilometra distancē būs jāpārvar 3 šķēršļi - Varoņu mūris ar siena ķīpām, Kangara tīkls, ko dalibnieki atcerēsies jau no iepriekšējiem gadiem, kur bija jātiek cauri virvju mudžeklim, kā arī Lāčplēša josta, kas būs distances beigās izveidots norobežojošo sētu labirints. 

Tautas distancē 5 kilometru aplī būs jāpārvar 6 šķēršļi - Laimdotas laipa, kas dalībniekiem bija jāpārvar arī pagājušajā gadā, bet šogad metāla kastes aizstās koka baļķu barjeras, kam jālec pāri, Melnā bruņinieka bedres - riepu klājuma šķērslis no pagājušā gada, Spīdalas slazds - līšana pa apakšu šķērslim, ko arī krosa dalībnieki jau ir iepazinuši, kā arī Kokneša bluķi - lielās koka spoles, kam jālec pāri, bet pavisam jauni šķēršļi sagaidīs distances turpinājumā - Sumpurņa siena, kurai būs jārāpjas pāri pa augšu, bet tieši pirms finiša jau pieminētais labirints - Lāčplēša josta. 

Lāčplēšu krosa 10 kilometru distancē būs jāveic divi apļi un skriešana notiks arī cauri sacensību centram, kas dos iespēju līdzjutējiem sekot līdzi sacensību gaitai un Lāčplēšu krosa dalībniekiem sagādās lielāku piedzīvojumu, veicot visus Tautas krosa distances šķēršļus divas reizes, taču klāt nāks arī papildus šķērslis, kas tiks izvietots sacensību centrā - Lāčplēša ausis, kas būs divas kravas automašīnas, kam jārāpjas pāri. Ar loku apkārt sacensību centram, dalībnieki dosies otrajā aplī un apļa beigās finišēs tūlīt pēc Lāčplēša jostas labirinta veikšanas. 

Bruņinieku kross būs distance 15 kilometru garumā, un distances dalībniekiem būs veicami kopā 3 apļi un pavisam kopā būs 20 šķēršļi. Laimdotas laipa, Melnā bruņinieka bedres, Spīdalas slazds, Kokneša bluķi, Sumpurņa siena un Lāčplēša jostas šķēršļi būs jāveic trīs reizes, bet Lāčplēša ausis būs jāveic divas reizes - pirmā un otrā apļa beigās. 

Lāčplēšu krosa un Bruņinieku krosa ātrākos trīs skrējējus par lielāko cīņu apbalvos ar naudas balvām, bet visu distanču finišētāji tiks pie gravētām koka medaļām un spēka putras. Tāpat visiem dalībniekiem bez maksas būs pieejamas dažādas aktivitātes sacensību centrā. 

Atgādinām, ka visi šķēršļi ir veicami salīdzinoši viegli un aktīvam cilvēkam nepieliekot pārlieku lielas pūles un spēkus. Distancē nebūs ūdens šķēršļu un nebūs dubļu šķēršļu, tādēļ visus finišā sagaidām vairāk vai mazāk tīrus un tīrām drēbēm. Tāpat šķēršļi nebūs bīstami un tikai aizkavēs, tomēr iesakām šķēršļus veikt prātīgi un palīdzēt citiem, jo Lāčplēsis nav tikai stiprs, bet arī ar labu sirdi. Arī Tevī mīt Lāčplēša spēks un laipnība! Tiekamies Mežaparkā 24.septembrī!

BĒRNU KROSA ŠĶĒRŠĻI
TAUTAS KROSA ŠĶĒRŠĻI
LĀČPLĒŠU KROSA ŠĶĒRŠĻI
BRUŅINIEKU KROSA ŠĶĒRŠĻI