Bruņinieku kross


DISTANCES SHĒMA
Distances maršruts un šķēršļu shēma tiks publicēti vēlāk. 


PAR DISTANCI
Bruņinieku krosa distance ir plānota 16-18 kilometru garumā, kurā būs jāpārvar vairāki šķēršļi. Krosā var piedalīties dalībnieki bez vecuma ierobežojuma. Skrējienā tiks apbalvoti 3 ātrākie vīrieši un 3 ātrākās sievietes, bet katrs dalībnieks finišā saņems medaļu un spēka putru. Ūdens vai dubļu šķēršļi distancē nav paredzēti. 
 


ŠĶĒRŠĻI DISTANCĒ
Distances šķēršļu shēma tiks publicēta vēlāk. 


DALĪBA SACENSĪBĀS
Personas, kas sasniegušas 18 gadu vecumu, drīkst izņemt sacensību numuru pašas un ar savu parakstu uzņemties atbildību par savu veselības stāvokli sacensību laikā un sacensību dienā. Dalībniekiem, kas nav sasnieguši 18 gadu vecumu, sacensību numuru var izņemt kāds no dalībnieka pārstāvjiem (piemēram, vecāki, skolotājs), vai arī to var saņemt pats dalībnieks, reģistratūrā iesniedzot vecāku vai aizbildņu parakstītu atļauju par piedalīšanos sacensībās. Dalībnieka pārstāvji ar parakstu uzņemas atbildību par dalībnieka veselības stāvokli sacensību dienā un sacensību laikā.


SACENSĪBU CENTRS
Sacensību centrā būs pieejama reģistrācija, atsevišķas ģērbtuves sievietēm un vīriešiem, mantu glabātuve, tualetes, medicīniskā palīdzība, ēdināšana, kā arī dažādas bezmaksas aktivitātes un rokdarbi.