Lāčplēšu kross 2017 notiks 24.septembrī

Lāčplēšu un Lāčplēses, šogad iemīļotais un tradicionālais taku un šķēršļu skrējiens visus aicinās pārbaudīt savu Lāčplēša spēku svētdien, 24.septembrī. Sacensības arī šoreiz norisināsies Mežaparkā. Aicinām sekot līdzi jaunumiem šajā mājas lapā. 

Mežaparkā noslēdzies patriotiskais skrējiens “Lāčplēšu kross”

Sestdien, 16.oktobrī, patriotiskās sajūtās aizvadīts jau trešais taku un šķēršļu skrējiens “Lāčplēšu kross”. Sacensībām bija pieteikušies vairāk kā 900 dalībnieki no dažādām Latvijas pilsētām, pārbaudot spējas piecās distancēs. Garākajā skrējienā 10 kilometru Bruņinieku distancē uzvaru svinēja pieredzējušais orientierists Artjoms Rekuņenko no Madonas.

Lāčplēšu krosa trases iepazīšanās 9.oktobrī

Svētdien, 9.oktobrī plkst. 11:00 ikviens ir aicināts pulcēties Mežaparka Lielajā pļavā uz "Lāčplēšu krosa" trases iepazīšanos, kur būs iespēja izskriet 5km Lāčplēšu krosa un 10km Bruņinieku krosa distances (bez šķēršļiem).

Lāčplēšu kross meklē brīvprātīgos!

Pierādi, ka arī Tevī mīt Lāčplēša spēks! Piesakies par brīvprātīgo palīgu Lāčplēšu krosā un atbalsti dalībniekus distancē vai pie šķēršļiem un esi daļa no mums! Ja vēlies būt par brīvprātīgo, tad sazinies ar mums, rakstot uz xrace@xrace.lv

Dalībniekiem pieejamas visu distanču shēmas!

Mazāk kā 3 nedēļas palikušas līdz taku un šķēršļu skrējienam "Lāčplēšu kross". Jau šobrīd visām distancēm pieejamas maršrutu shēmas ar visu šķēršļu atrašanās vietām. Lai apskatītu savas distances plānu, dodies uz distanču sadaļu un izvēlies savu distanci, kur varēsi uzzināt, kā distance ies, kādi šķēršļi un kurās vietās tie atradīsies!

Publicēti "Lāčplēšu krosa" distanču šķēršļi

Visām distancēm ir publicēti shematiskie šķēršļi, kas šogad būs jāpārvar distances laikā. Šogad kopā būs seši dažādi šķēršļi jeb par vienu vairāk kā pērn. Visi šķēršļi būs divās garākajās distancēs - Lāčplēšu krosā un Bruņinieku krosā. 

Speciāls piedāvājums skolām un skolēniem

Skolām, kas vēlas pieteikt skolēnus līdz 18 gadu vecumam, ir speciāls piedāvājums! Piesakot līdz 10 dalībniekiem, dalības maksa katram skolēnam ir 2 EUR, bet, piesakot vairāk kā 10 dalībniekus, dalības maksa 1 dalībniekam - 1 EUR.

Latviskas medaļas visiem Lāčplēšiem!

Lāčplēšu krosa medaļas jau tiek darinātas - ražotas Latvijā no Latvijas koka! Lai dabas spēks no koka medaļām un Lāčplēša drosme, pārvarot distances šķēršļus, ir katram dalībniekam. Šīs medaļas finišā tiks visu distanču finišētājiem - Bērnu, Kadetu, Tautas, Lāčplēšu un Bruņinieku distanču dalībniekiem. Piesakies un esi kopā ar mums!

“Lāčplēšu kross” jau otro gadu aicina uz Mežaparku vienoties skrējienā Latvijai

Jau otro gadu Mežaparkā pulcēsies patriotiski un aktivitāšu mīloši dalībnieki, lai piedalītos taku un šķēršļu skrējienā “Lāčplēšu kross”. Skrējiens šogad norisināsies svētdien, 16.oktobrī, ar jaunu distanci garāku distanču cienītājiem – 10 kilometru Bruņinieku krosu, kas, līdzīgi kā pārējās distances, vedīs pa meža takām un ceļiem.

Lāčplēšu kross 1.novembrī - informācija dalībniekiem!

Priecājamies, ka būsi mūsu pulkā un svētdien, 1.novembrī, tiksimies uz skrējienu Latvijai – Lāčplēšu krosu! Lai mums visiem šī diena izdotos pēc iespējas labāka, šeit ir detalizētāka informācija par sacensību norisi un citām saistošām lietām!

Publicēti distancēs pārvaramie šķēršļi

1.novembrī Mežaparkā notiekošajā "Lāčplēšu krosā" dalībniekiem būs pieejamas 4 dažādu garumu distances - 0.4km, 1km, 2.5km un 5km - kurās atradīsies 5 veidu šķēršļi.