Suvenīri, gardumi un aktivitātes "Lāčplēšu krosa" dalībniekiem un līdzjutējiem

Jau svētdien tiksimies Mežaparkā, kur saulaino svētdienu piepildīs sportiskas un patriotiskas emocijas! Sacensībās pozitīvas un izaicinošas emocijas varēs gūt ne tikai skrējēji un dalībnieki, bet arī līdzjutēji un atbalstītāji, jo sacensību centrā darbosies bezmaksas aktivitātes, amatnieku un mājražotāju tirdziņi. 

 

Jau pirms starta ikvienam būs iespēja iegriezties ISOSTAR sporta uztura teltī un sagādāt sev enerģijas rezerves – gan dzērienus, želejas un batoniņus - un atjaunošanās produktus, kas palīdzēs veiksmīgi tikt galā ar garākajām distancēm! Būs arī dažādas akcijas, tāpēc nepaej garām Isostar teltij – varbūt varēsi iegādāties kaut ko priekšdienām par izdevīgāku cenu!

Visi dalībnieki pēc finiša saņems gan Latvijas koka gravētas medaļas, gan arī gardu un veselīgu dzērienu no “Baltais”, kas sagādās enerģiju gan lielajiem, gan mazajiem distances veicējiem. “Baltais” teltī būs iespēja veikt arī degustācijas citiem jauniem produktiem un piedalīties spēlē. 

Pēc finiša viskrāšņākā rota katram Lāčplēsim un Lāčplēsei, protams, būs speciāla gravējuma medaļa no Latvijas koka – gluži kā Lāčplēša laikos! Vēl īpašāks piedāvājums ir Medaļu gravēšanas teltī, kur katram finišētājam būs iespēja savu medaļu padarīt vēl īpašāku – medaļas otrā pusē iegravēt gan vārdu un uzvārdu, gan arī rezultātu. 

Katram skrējējam paredzēta spēka putra no “Daily”, kas tas izsniegs pret pusdienu taloniem, ko dalībnieki atradīs numuru aploksnēs. “Daily” piedāvās arī iegādāties kādu saldu konditorejas labumu līdzjutējiem, lai atgūtu spēkus un ar pilnu sparu varētu atbalstīt skrienošos Lāčplēšus un Lāčplēses. 

Pavisam gardas lietas varēs iegādāties arī pie citiem tirgotājiem – būs gan kafijas, gan kapučino, gan tējas, kā arī gardas un siltas picas, bet “Bandanu” treileris piedāvās iegādāties arī patriotiskas Latvijas bandanas jeb galvas lakatiņus – kā radīti katram latvietim un patriotam. 

“Garšām bagātināts ābolis, kas saspiests gaismā un pārvērties sulā” – vai jūs esat garšojuši šādu brīnumu? Tieši tik gardas un dabīgas ābolu sulas varēs iegādāties “Ābolis” tirdzniecības teltī pie Kārļa Ulmaņa. 

SIA ”Rīgas saldējums” lutinās ar saldējumiem, kas ražoti tikai no Latvijas piena un saldā krējuma. Ražotais saldējums ir roku darbs. Ogu pildījumus saldējumiem ražo arī paši un to sastāvā ir vismaz 50% ogas, kas lielākoties tiek iepirktas no Latvijas ogu audzētājiem – vai saulainā svētdiena nav perfekts laiks, kad pēc pieveikta Lāčplēša skrējiena pacienāt sevi ar veldzējošu ogu saldējumu vai kuplu cukurvati? 

Inguna Vegnere ir ādas jostu un citu veida ādas apstrādes māksliniece ar vairāk kā divdesmit gadu pieredzi. Atbilstoši Lāčplēšu krosa tematikai, tiks piedāvātas dabīgās ādas jostas un rokassprādzes ar latvju aizsardzības un spēka zīmēm, kā arī ar Lielvārdes jostas rakstu elementiem – neparasti un ļoti latviski suvenīri, ko nevari iegūt parastās ikdienas gaitās, tāpēc nepalaid garām iespēju iegādāties kādu sev! 

Tiekamies svētdien, 24.septembrī, Mežaparkā ar patriotisku, sportisku un rudenīgi saulainu noskaņojumu! Lāčplēšu krosu piedāvā Rīgas dome.