Lāčplēšu kross 1.novembrī - informācija dalībniekiem!

Priecājamies, ka būsi mūsu pulkā un svētdien, 1.novembrī, tiksimies uz skrējienu Latvijai – Lāčplēšu krosu! Lai mums visiem šī diena izdotos pēc iespējas labāka, šeit ir detalizētāka informācija par sacensību norisi un citām saistošām lietām!

LAIKS AKTIVITĀTE
No 10:00 Sākas reģistrācija un numuru izsniegšana
No 10:00 Sākas rokdarbu darbnīcas un citas aktivitātes
11:00 Starts Bērnu krosam
11:15 Apbalvošana Bērnu krosam
11:30 Starts Kadetu krosam
12:00 Apbalvošana Kadetu krosam
12:30 Starts Tautas krosam
13:00 Starts Lāčplēšu krosam
13:30 Apbalvošana Tautas un Lāčplēšu krosam
14:00 Balvu konkurss visiem dalībniekiem


SACENSĪBU CENTRS 
Sacensību centrs - starts un finišs - atrodas Mežaparka Lielajā pļavā. Gan no Meža prospekta, gan no Ostas prospekta puses ir redzamas norādes, kas aizvedīs uz Lielo pļavu. Sacensību centrā pieejamas tualetes, ģērbtuves, pirmā medicīniskā palīdzība, mantu glabātuve, reģistratūra, apbalvošana, ēdināšana pēc finiša, kā arī dažādas radošās aktivitātes – rokdarbi, orientēšanās spēle, šaušana ar loku.  


DISTANCES UN MARĶĒJUMS
Katram dalībniekam uz sacensību numura ir rakstīta distance, kurā jāstartē. Distanču starta laiki minēti laika grafikā. Distance ir marķēta ar bultām un lentēm, bet distances laikā jāpieveic arī daži šķēršļi. Distances veikšanu trasē uzraudzīs trases tiesneši. Atgādinām būt uzmanīgiem un cienīt citus sacensību dalībniekus!


ĒDINĀŠANA 
Katram dalībniekam aploksnē ir ielikts ēdināšanas talons, ko var izmantot pēc finiša ēdināšanas teltī, iemainot to pret siltu zupu. Katrs dalībnieks saņems arī Vichy dzēriena pudeli un siltu tēju. Dzirdināšanas punkti distancē nav paredzēti.


LAIKA KONTROLES SISTĒMA 
Katram dalībniekam tiks izsniegts sacensību dalībnieka numurs, pie kura piestiprināti laika ņemšanas čipi. Numurs jāpiestiprina ar visām 4 drošības adatām priekšpusē (krūtis, vēders), lai nekas to neaizsedz un rezultāti tiktu ātri, pareizi un kvalitatīvi nolasīti. Aicinām neaizsegt numuru ar rokām, šķērsojot finiša rezultātu paklājus!  

Tiekamies Mežaparkā!