Lāčplēšu kross

DISTANCES SHĒMA

PAR DISTANCI

Lāčplēšu krosa distance ir plānota 10 kilometru garumā, kurā būs jāpārvar vairāki šķēršļi. Krosā var piedalīties dalībnieki bez vecuma ierobežojuma. Skrējienā tiks apbalvoti 3 ātrākie vīrieši un 3 ātrākās sievietes, bet katrs dalībnieks finišā saņems medaļu un spēka putru. Ūdens vai dubļu šķēršļi distancē nav paredzēti. Katrā aplī distancē būs dzirdināšanas punkts. 

PROGRAMMA

No 9:00

Sākas reģistrācija un numuru izsniegšana

No 9:00

Sākas rokdarbu darbnīcas un citas aktivitātes

10:30

Starts Bērnu krosam 1km

10:45

Apbalvošana Bērnu krosam

11:00

Starts Tautas krosam 5km

12:00

Starts Lāčplēšu krosam 10km

12:15

Apbalvošana Tautas krosam

13:30

Apbalvošana Lāčplēšu krosam

Naudas balvas

Pirmie trīs finišētāji vīriešu un sieviešu konkurencēs Lāčplēšu krosā un Tautas krosā tiek apbalvoti ar naudas balvām šādā apmērā: 

  Lāčplēšu kross (vīrieši) Lāčplēšu kross (sievietes) Tautas kross (vīrieši) Tautas kross (sievietes)
1.vieta 100 EUR 100 EUR 80 EUR 80 EUR
2.vieta 80 EUR 80 EUR 60 EUR 60 EUR
3.vieta 50 EUR 50 EUR 40 EUR 40 EUR

ŠĶĒRŠĻI DISTANCĒ

PIRMAIS APLIS

OTRAIS APLIS

DALĪBA SACENSĪBĀS

Personas, kas sasniegušas 18 gadu vecumu, drīkst izņemt sacensību numuru pašas un ar savu parakstu uzņemties atbildību par savu veselības stāvokli sacensību laikā un sacensību dienā. Dalībniekiem, kas nav sasnieguši 18 gadu vecumu, sacensību numuru var izņemt kāds no dalībnieka pārstāvjiem (piemēram, vecāki, skolotājs), vai arī to var saņemt pats dalībnieks, reģistratūrā iesniedzot vecāku vai aizbildņu parakstītu atļauju par piedalīšanos sacensībās. Dalībnieka pārstāvji ar parakstu uzņemas atbildību par dalībnieka veselības stāvokli sacensību dienā un sacensību laikā.

SACENSĪBU CENTRS

Sacensību centrā būs pieejama reģistrācija, atsevišķas ģērbtuves sievietēm un vīriešiem, mantu glabātuve, tualetes, medicīniskā palīdzība, ēdināšana, kā arī dažādas bezmaksas aktivitātes un rokdarbi. 

Spied šeit, lai saņemtu norādes.

IETEICAMĀS AUTO NOVIETOŠANAS VIETAS