Tautas kross

DISTANCES SHĒMA


 

PAR DISTANCI 

Tautas krosa distance ir plānota 5 kilometru garumā, kurā būs jāpārvar vairāki šķēršļi. Krosā var piedalīties dalībnieki bez vecuma ierobežojuma, bet apbalvošanā tiks sveikti šīs distances labākie trīs jaunieši un jaunietes vecumā līdz 18 gadiem un trīs pieaugušie vīrieši un sievietes. Ūdens un dubļu šķēršļi distancē nav paredzēti. Distancē būs viens dzirdināšanas punkts.
 

ŠĶĒRŠĻI DISTANCĒ


 

DALĪBA SACENSĪBĀS 

Personas, kas sasniegušas 18 gadu vecumu, drīkst izņemt sacensību numuru pašas un ar savu parakstu uzņemties atbildību par savu veselības stāvokli sacensību laikā un sacensību dienā. Dalībniekiem, kas nav sasnieguši 18 gadu vecumu, sacensību numuru var izņemt kāds no dalībnieka pārstāvjiem (piemēram, vecāki, skolotājs), vai arī to var saņemt pats dalībnieks, reģistratūrā iesniedzot vecāku vai aizbildņu parakstītu atļauju par piedalīšanos sacensībās. Dalībnieka pārstāvji ar parakstu uzņemas atbildību par dalībnieka veselības stāvokli sacensību dienā un sacensību laikā. 
 

SACENSĪBU CENTRS

Sacensību centrā būs pieejama reģistrācija, atsevišķas ģērbtuves sievietēm un vīriešiem, mantu glabātuve, tualetes, medicīniskā palīdzība, ēdināšana, kā arī dažādas bezmaksas aktivitātes un rokdarbi.