Lāčplēšu kross

DISTANCES SHĒMA 

PAR DISTANCI

Lāčplēšu krosa distance ir plānota 10 kilometru garumā, kurā būs jāpārvar vairāki šķēršļi. Krosā var piedalīties dalībnieki bez vecuma ierobežojuma. Skrējienā tiks apbalvoti 3 ātrākie vīrieši un 3 ātrākās sievietes, bet katrs dalībnieks finišā saņems medaļu un spēka putru. Ūdens vai dubļu šķēršļi distancē nav paredzēti. Katrā aplī distancē būs dzirdināšanas punkts. 
 

ŠĶĒRŠĻI DISTANCĒ
PIRMAIS APLIS

OTRAIS APLIS

DALĪBA SACENSĪBĀS

Personas, kas sasniegušas 18 gadu vecumu, drīkst izņemt sacensību numuru pašas un ar savu parakstu uzņemties atbildību par savu veselības stāvokli sacensību laikā un sacensību dienā. Dalībniekiem, kas nav sasnieguši 18 gadu vecumu, sacensību numuru var izņemt kāds no dalībnieka pārstāvjiem (piemēram, vecāki, skolotājs), vai arī to var saņemt pats dalībnieks, reģistratūrā iesniedzot vecāku vai aizbildņu parakstītu atļauju par piedalīšanos sacensībās. Dalībnieka pārstāvji ar parakstu uzņemas atbildību par dalībnieka veselības stāvokli sacensību dienā un sacensību laikā.
 

SACENSĪBU CENTRS

Sacensību centrā būs pieejama reģistrācija, atsevišķas ģērbtuves sievietēm un vīriešiem, mantu glabātuve, tualetes, medicīniskā palīdzība, ēdināšana, kā arī dažādas bezmaksas aktivitātes un rokdarbi.